SBOHEM, ALERGIE!!! DÍKY, ALOE VERA!!!

 

 hlavní alergie 2

Už se nemusíte zbavovat svého zvířecího přítele kvůli alergii!

Už nemusíte trpět, když začnou kvést rostliny, stromy nebo když sekají trávu!

Prostě už se vůbec nemusíte trápit svojí ALERGIÍ!!!

Teď bych se klidně mohla vsadit, že vím, co si myslíte: „Zase nějaké kecy, to jsem slyšel už milionkrát! Na každé lahvičce, co jsem vyzkoušel, to bylo napsané! Z každé reklamy v televizi to na mě křičí! A nakonec, když jsem to užíval – TAK NIC!!“
Nedivím se vám. Po tolika letech, po spoustě vyzkoušených preparátů ať už volně dostupných z lékáren nebo přímo od lékařů, po hromadě utracených peněz žádný pozitivní výsledek a alergie se vás stále drží jako klíště.
Ale pojďme se na alergii podívat blíž společně. Všude se dočtete CO byste měli brát na alergie, já vám chci ale také vysvětlit PROČ doporučuji výrobky, o kterých se dočtete níže.
Zjednoduším to, protože lékařskou hantýrkou a podrobným popisem by to bylo čtení minimálně na půl dne.
Tak nejdříve jednotlivé pojmy:

ALERGIE – je neúměrná reakce imunitního systému na běžné podněty
IMUNITA – je schopnost chránit organizmus proti vnějším nebo vnitřním látkám, které označujeme jako antigeny (alergeny)
IMUNITNÍ SYSTÉM – je základní systém lidského těla, který spolu s dalšími systémy zajišťuje harmonickou činnost celého organizmu

IMUNITNÍ REAKCE ORGANIZMU:
1) správná reakce – imunitní systém pracuje správně, brání vzniku alergické reakce organizmu, likviduje alergen.
2) nesprávná reakce – imunitní systém nedokáže zabránit vzniku alergické reakce, nedokáže zneškodnit alergen, po vniknutí alergenu do organizmu vzniká alergická reakce.

PRŮBĚH ALERGICKÉ REAKCE:
Po vniknutí alergenu do organizmu dochází k poškození určitých buněk (žírné buňky – nacházejí se v podkožních a podslizničních tkáních). Z nich se uvolňují látky zodpovědné za projevy alergií (říká se jim mediátory – nejčastěji z nich jsou jmenované histamin, serotonin, bradykinin a tachykinin, ale je jich samozřejmě víc). Tyto látky vzájemně působí a jsou zodpovědné za klinické příznaky alergie : svědění, otoky, záněty, stáhnutí hladkého svalstva cév, průdušek a střevních stěn, za tvorbu hlenu v dýchacím ústrojí.

Nejčastější zdroje alergie: pyly trav, prach, některé kovy (zejména nikl), některé kosmetické přípravky, zvířecí chlupy, pobodání hmyzem, mnohé běžné léky (penicilín, kodein, atd.), potraviny, přídavné látky v potravinách, chemikálie v mýdlech, v pracích prostředcích.
Nejčastější projevy: svědění, otoky, záněty, stáhnutí hladkého svalstva cév, průdušek a střevních stěn, tvorba hlenu na sliznici dýchacího ústrojí, výtok z očí, rýma, ekzémy.

CO S TÍM?

Určitě na alergii nepomohou léky typu prednison a jiné kortikoidy, které sníží imunitu a imunitní systém na minimum.
I když to vypadá, že mizí projevy alergie, opak je pravdou. Problém zůstává v organizmu stále. Tyto léky neléčí, jen zabrání imunitnímu systému reagovat, protože ho vyřadí z provozu. A to je kámen úrazu. Zaděláváte si tím na mnohem větší a závažnější problémy než je alergie. Alergie je totiž jednou z nemocí, u jejíž léčby je naše zdravotnictví tak trochu v … koncích.
A co tedy s tím?
Nemocnému organizmu musíme cíleně dodávat ty živiny, které nemocná buňka nevyhnutelně potřebuje ke zvládnutí alergické reakce. Buňka potřebuje dodat látky, které mají imunomodulační vlastnosti, které tlumí zánět, zabraňují otoku, svědění, stáhnutí hladkého svalstva cév, průdušek a střev a pomáhají odkašlat.
Naše výrobky (níže uvedené) tyto vlastnosti mají. Neblokují imunitní systém, právě naopak – posilují ho. Jsou určeny k vnitřnímu i vnějšímu použití.
A jak určitě víte, problém musíme vždy začít řešit zevnitř – tedy příčinu a nejen důsledek a projevy.

VÝROBKY K VNITŘNÍMU UŽÍVÁNÍ PŘI ALERGIÍCH:

1) ALOE VERA GEL
2) FOREVER ABSORBENT C
3) FOREVER BEE POLLEN

vnitřní užívání

1) ALOE VERA GELodkaz na více informací (nebo alternativa Aloe Berry Nectar-brusinkový (více info)  nebo Aloe Bits´n Peaches – broskvový – více info)
dávkování :
– dospělí 100-120 ml denně – podívejte se, prosím, na způsob dávkování zde
– děti do 6 let 30 ml denně
– děti 6-12 let 60 ml denně
– děti do 3 let – v ČR je povoleno používání potravin pro zvláštní výživu většinou až dětem od 3 let věku – pro informace, jak na alergii pro děti v tomto věku, napište svůj dotaz, prosím, na e-mail: lekarskedotazy@magickaaloe.cz

2) FOREVER ABSORBENT C (pokud není alergie na med) – odkaz na více informací
obsahuje: vitamín C 60 mg, ovesné otruby 500 mg- pomáhají absorbovat celé množství 60 mg vitamínu C z jedné tablety, pomerančové a citronové bioflavonoidy, šípky, papáju, med.
dávkování : 2-3 tbl denně
Jistě, můžete si koupit „céčko“ v lékárně. ALE!!! NAŠE „CÉČKO“ JE UNIKÁTNÍ!
Abychom zabezpečili efektivní absorpci celých 60 mg vitaminu C z každé tablety, zkombinovali jsme ho s 500 mg ovesných otrub, vysoko rozpustnou dietní vlákninou. Výzkum ukázal, že rozpustná vláknina může rovněž pomoci udržovat zdravou hladinu cholesterolu v krvi. Absorbent-C s ovesnými otrubami je vynikající potravinový doplněk. Spojuje dvě životně důležité živiny v jednom výrobku. Matrixová vazba, vyvinutá na základě unikátního patentovaného postupu, představuje účinný zásobovací systém, který umožňuje tělu absorbovat celé množství 60 mg vitaminu C z každé tablety. Navíc se uvolňuje díky otrubám postupně, ne najednou.

Další využití Forever Absorbent C – to jen pro vaši informaci, proč je pro vás i jinak tak důležitý 🙂 :
– je to silný antioxidant, je rozpustný ve vodě, likviduje volné radikály
– zlepšuje hojení ran, vředů a popálenin
– je důležitým faktorem syntézy kolagenu
– snižuje hladinu krevních cukrů, zabraňuje vzniku arteriosklerózy
– příznivě ovlivňuje metabolizmus cukrů a tuků
– snižuje riziko krevních sraženin
– zlepšuje vstřebávání železa – je velmi důležitý při léčbě anémií
– má protizánětlivý účinek a snižuje krvácení
– pomáhá při neplodnosti a genetickému poškození spermií
– zlepšuje imunitu a zvyšuje protinádorovou imunitu
– zlepšuje fagocytózu
– urychluje léčbu infekčních onemocnění
– podporuje střevní peristaltiku

Jedna zajímavost pro alergiky: ve studii uskutečněné na Arizona State University dostávali pacienti trpící alergií a sennou rýmou spolu s dobrovolníky vysoké dávky vitamínu C po dobu šesti týdnů. Hladiny histaminu se snížily o 40%.

3) FOREVER BEE POLLEN – včelí pyl (odkaz na více informací)
Náš včelí pyl se „vyrábí“ tak, že včela sebere pyl z květin ve vysoko položených, suchých pouštích v Arizoně. Zpracuje ho dohromady s enzymy a přinese ho do úlu jako potravu. A protože náš Bee Pollen je tvořen přírodními elementy rostlinného pylu, funguje okamžitě podobně jako anestetikum („znecitlivovač“) proti alergiím a podporuje pozitivní imunitní reakci. Všeobecně ale také podporuje systém výživově, protože je sbírán na poušti, kde je minimální znečištění a žádné pesticidy. Je 100% čistý a přírodní, bez konzervantů, umělých barviv, příchutí, apod., a nezpůsobuje tím pádem alergické reakce na žádný z těchto alergenů. Pyl, který je užíván pouze perorálně (ústy), přináší výsledky v podobě snižování citlivosti na pyl obsažený ve vzduchu nebo zabraňuje propuknutí projevů kompletně. Užívání by mělo začít již PŘED SEZÓNOU !!!

Dávkování:
Začínáme s opravdu malým množstvím. Tabletku pylu si rozdělíme nožem, ona se převážně rozsype na zrníčka. Začneme s jedním zrníčkem denně a postupně, velmi zvolna přidáváme denně zrníčka, až se dopracujeme na 1-6 tablet denně – podáváme s jídlem. Protože je to látka rozpustná ve vodě a vylučuje se z těla za 6-8 hodin, můžete užívat takto větší množství, ke kterému se postupně zvyšováním dávek dopracujete.
Mnoho lidí s alergií na včely má s tímto výrobkem skvělé výsledky.

VÝROBKY K OŠETŘENÍ SLIZNIC PŘI ALERGIÍCH
– dokáží zvládnout projevy na kůži nebo na sliznicích téměř okamžitě.

k ošetření sliznic

1) ALOE ACTIVATOR (odkaz na více info)
– několikrát denně aplikovat do uší, nosu, hrdla, očí, v případě potřeby ošetřit i sliznici pohlavních orgánů
2) ALOE FIRST – (odkaz na více info)
– pokud není alergie na med a extrakty z přidaných bylin je vynikající při astmatických záchvatech, kdy uvolňuje hleny. Vhodný je také na ošetření sliznic nosu, hrdla, uší a pohlavních orgánů
3) ALOE VERA GELLY (odkaz na více info), ALOE PROPOLIS CREME (odkaz na více info)
– aplikovat na vysušenou sliznici nosu – u Aloe Propolis Cremu jen pokud není alergie na med
4) ZUBNÍ PASTA FOREVER BRIGHT GEL (odkaz na více info)
– při alergické reakci v dutině ústní, dá se použít také Aloe Vera Gelly
5) ALOE LIPS (odkaz na více info)
– na ošetření rtů

VÝROBKY K OŠETŘENÍ KŮŽE PŘI ALERGIÍCH
– dokáží zvládnout projevy na kůži nebo na sliznicích téměř okamžitě.

na kůži

NA KŮŽI
– ALOE VERA GELLY (odkaz na více info)
– ALOE MOISTURIZING LOTION (odkaz na více info)
– ALOE LOTION (odkaz na více info)
– ALOE PROPOLIS CREME (odkaz na více info)
střídavě používat denně na kůži, v případě zhoršení problémů i vícekrát denně

-vlasy

NA VLASY
– ALOE JOJOBA SHAMPOO (odkaz na více info)
– ALOE JOJOBA CONDITIONER (odkaz na více info)
– ALOE FIRST (odkaz na více info) – přímo na pokožku hlavy

SHRNUTÍ:
Z výrobků určených pro vnitřní užívání by neměl chybět ani jeden ze tří výše jmenovaných, pokud se chcete alergie zbavit.
Na sliznice a kůži si můžete vybrat, který výrobek vám bude lépe vyhovovat, aby se vám ulevilo.

Na jedné z posledních přednášek jsem se setkala se sympatickým mladým mužem. Od dětství trpěl alergiemi – podle jeho slov – téměř na všechno. Naše výrobky užíval několik let. Dnes, kromě občasné rýmy – ostatně kdo ji nemívá – je naprosto bez jakýchkoliv alergických projevů. Jistě, nestalo se to hned za jeden měsíc.

Jak je známo, potravinové doplňky nelze považovat za léky. Jejich účinek nastupuje velmi pozvolna, stejně tak, jako se pozvolna harmonizuje metabolizmus jednotlivých buněk těla a upravuje činnost jednotlivých systémů. Z toho všeho vyplývá, že určitého efektu může být dosaženo jedině dlouhodobým užíváním.

A nezapomínejte ani na vaše zvířecí kamarády !!! Oni také trpí alergiemi! A také pro ně jsou vhodné naše výrobky z aloe vera :).

Pokud se tedy rozhodnete pro tento způsob doplňkové léčby, buďte, prosím, trpěliví. Úspěch se určitě dostaví.
A jedna krásná věta, která mě dnes zaujala: „KDYŽ CHCETE V ŽIVOTĚ COKOLI ZMĚNIT, NESTAČÍ JEN VĚDĚT ….“
Platí to i pro vaše zdraví…

konec alergie UPRAVENÉ

 

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.