S ÚCTOU K ŽIVOTU A K PŘÍRODĚ

PicMonkey Collage 2

CERTIFIKÁTY NAŠICH VÝROBKŮ JSOU ZÁRUKOU JEJICH KVALITY.

Společnost Forever Living dělá vše pro to, aby svým zákazníkům poskytla ty nejlepší produkty. Drží se těch nejvyšších standardů. Výrobky mají domácí i zahraniční certifikáty, kterými firma prokazuje kvalitu svých výrobků.

Mezi nejdůležitější certifikáty patří:

Certifikát Mezinárodní vědecké rady pro aloe (International Aloe Science Council)

pečetě kvality IASC

Většina komerčních produktů z aloe vera obsahuje velmi málo polysacharidů, protože jsou zničeny při zpracování za tepla. Nejlepší postup zpracování Aloe vera je za studena. Jsou tak zachovány všechny aktivní a zdraví prospěšné látky včetně enzymů, které čerstvá aloe vera obsahuje.

Společnost získala potvrzení o dodržování ekologických zásad v souladu s předpisy Evropské unie č. E.U. 2092/91, které se týkají ekologického zemědělství, ekologické výroby a ekologické manipulace. 

Potvrzuje, že společnost Forever Living Products kontroluje kvalitu svého aloe vera od obdělávání půdy po plnění do obalů. Tak nedochází  k znehodnocení účinných složek aloe vera.

Společnost aplikuje principy ekologického zemědělství týkající se životního prostředí. Nepoužívá chemikálie a umělá hnojiva ve shodě s předpisy EU č. 2092/91, které obsahují ustanovení o ekologickém rostlinném zemědělství.
Stejně tak je kontrolována sklizeň aloe vera, že neobsahuje geneticky modifikované rostliny (GMO).

Pokud chce spotřebitel mít jistotu, že produkt obsahující aloe vera bude kvalitní, měl by na etiketě výrobku hledat logo Mezinárodní vědecké rady pro aloe ( IASC). IASC je zárukou ověřeného obsahu Aloe vera a jeho čistoty. Vice informaci se dozvíte na www.iasc.org.

 

Certifikát Cruelty Free – netestováno na zvířatech

Cruelty free

MY NA ZVÍŘATECH NETESTUJEME!!

Pro mě je to jeden z nejdůležitějších certifikátů. Vím, že s klidným svědomím a vědomím můžete i vy kupovat výrobky pro zdraví ale i úžasnou kosmetiku, kterou vyrábíme. Netrpí kvůli naší kráse žádný živý tvor.

Certifikát Kolner Liste

Kolner Liste

Některé výživové doplňky mohou obsahovat zakázané látky pro sportovce.

Společnost FLP (Forever Living Products) je hrdá na to, že její výrobky pro sportovce nesou pečeť Kolner Liste a jsou tudíž naprosto bezpečné a bez dopingu!

Výrobky mají ještě mnoho další certifikátů. U každého výrobku je uvedeno, jakým certifikátem je oceněný – označení certifikátem najdete v PDF souborech u každého výrobku zvlášť (E-shop).

Jednotlivé certifikáty si můžete prohlédnout po vaší registraci v sekci KE STAŽENÍ – Certifikáty kvality.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.