REFERENCE

Přečtěte si, co o našich výrobcích napsali klienti,

jak se cítili po užívání výrobků z aloe vera 

 

Pouze podotýkám, že texty jsou původní, jen někde je malinko opravený pravopis.  

 

KRVÁCENÍ DÁSNÍ

Jsem onkologický pacient již 15 let a po chemoterapii mi začal veliký problém s krvácivostí dásní.
Takový, že jsem si vůbec nemohla čistit zuby, jen vždy přejet papírovým kapesníčkem. Moje kamarádka mi navrhla, ať zkusím zubní pastu Forever Bright Gel. Nejprve jsem si s ní potírala prstem jen dásně.
Mohu říct, že to výborně funguje a po půl roce si mohu čistit zuby již zubním kartáčkem bez krvácení. Zubní pastu Forever Bright Gel mohu jen doporučit.
Kája H.


 

 

 

CHOLESTEROL

Můj lékař nevěřil výsledkům krevních testů z laboratoře a nechal si je zjistit opakovaně. Dlouhodobě se nedařilo snížit vysokou rizikovou hodnotu cholesterolu v krvi. Po užívání ALOE VERA GELU a ARCTIC SEA SUPER OMEGA 3 byly výsledky testů zcela v normě.

Vladimír M.


 

 

 

PÁLENÍ V OČÍCH A ALOE

Každý svářeč či jeho pomocník ví, co je to "nablikat si" do očí. Je to hrozná bolest, jako když máte plné oči písku, a tak se zkouší různé způsoby jak ji zmírnit, např. obklad z kyselého mléka apod. Po dlouhé době se mi opět přihodilo, že jsem měl "nablikáno". Večer se dostavilo známé pálení v očích, což je předzvěst nočních bolestí.

Znám výrobek Aloe First, kterým lze dělat výplach očí, a tak stačilo navlhčit dva kousky vaty a přiložit na víčka. Po dvaceti minutách se pálení uklidnilo a já mohl klidně spát až do rána. Po probuzení jsem neměl zarudlé oči, jak tomu bývalo jindy. Doporučuji tento výrobek všem, kteří mívají po svařování problémy. Aloe First lze totiž použít na mnoho dalších problémů, např. na přehřátou, ozářenou i popálenou pokožku.
Josef K


 

NESPAVOST, ÚNAVA, DEPRESE

S výrobky z Aloe vera gelu jsem se setkala v období, kdy jsem v důsledku dlouhodobých rodinných problémů trpěla nespavostí, pocitem celkového vyčerpání se sklonem k depresím. Asi po dvou měsících užívání ALOE VERA GELU a výrobku GIN-CHIA jsem si uvědomila, že se cítím mnohem méně unavená, lépe spím a místo depresí se dostavuje znovu chuť do života s novou energií k řešení dosavadních problémů.

Hanka H


 

 

 

MIGRÉNY

po několika letech téměř trvalé bolesti hlavy, provázené silnými záchvaty migrény až 6x v měsíci, konečně normálně žiji, díky ALOE VERA GELU a ALOE ACTIVATORU. Přošla jsem všemi možnými vyšetřeními a byla odkázaná na prášky proti bolesti. Když mi můj bratr donesl ALOE VERA GEL a kapky ALOE ACTIVATORU, začala jsem je užívat, abych mu udělala radost. Neuvěřitelné se stalo už po měsíci. Malá investice každý měsíc je zatím trvale nutná, ale vyplatí se ! Po letech trápení mohu znovu normálně žít. Bolesti hlavy jsou minulostí. Existují-li nějaké zázraky, tak toto je jeden z nich. Naďa V.


 

 

 

ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE

Je mi 38 let, jsem vdaná a mám dva syny. Až do doby, než jsem poznala účinky Aloe Berry Nectaru a včelího pylu, jsem trpěla opakujícími se záněty močového měchýře. Onemocnění se opakovalo po třech měsících. Vždy jsem dostala dvojitou dávku antibiotik a po čtrnácti dnech jsem nastoupila do zaměstnání. Takový průběh trval tři roky. Po konzultaci s lékařem o postupu další léčby, kdy jsem dostala návrh na hospitalizaci na urologii a podstoupení plastiky močové trubice, jsem tento zákrok odmítla. Měsíc na to jsem se seznámila s produkty firmy FLP, které mě velice zaujaly. Chtěla jsem je všechny odzkoušet a zjistit, jak fungují. Výsledky se opravdu dostavily. Již čtyři roky jsem nebyla v ordinaci urologického lékaře a nebrala jsem žádná antibiotika. Za to vše děkuji Aloe Berry Nectaru a včelímu pylu. (Dávkování: 3x denně 2 polévkové lžíce Aloe Berry Nectaru a 2-3 tablety včelího pylu denně.) Do tří měsíců od doby, kdy jsem začala aloe a pyl užívat, jsem se cítila opravdu v pořádku. Nyní pouze udržuji svůj stav pravidelným pitím Aloe Vera Gelu nebo Berry Nectaru a příležitostně jednou tabletou včelího pylu denně.
Lenka Ž


 

VÝRON KOTNÍKU

Mám velmi dobrou zkušenost s použitím masážního hřejivého krému ALOE HEAT LOTION na výron vykloubeného kotníku. Bolest pominula ihned a otok, který se běžně vstřebává 7 až 10 dní, zmizel po opakované masáži krému na poraněné místo už druhý den! Stejně učinkoval krém na oteklé bolavé klouby mého otce. Jarka J.


 

NEMOC C-M-T

Mám dědičné neurologické onemocnění, které se projevuje úbytkem svalové hmoty na končetinách, což vede různě rychle k tomu, že nositel této nemoci (Charcot- Maria- Tooth, C-M-T) postupně začne používat francouzské hole, až invalidní vozík. Chci tím říci, že věkem se potíže zhoršují a že není na tuto nemoc lék.
           Chtěla bych se však podělit o informaci, co nám může pomoci a co mohu potvrdit. Užívám dva roky šťávu z aloe vera od firmy FLP, která posiluje imunitu- nemívám běžná onemocnění, cítím se vitálnější a věřím, že se progresívnost choroby zpomalí.
Proto, kdo se nechce pasivně oddat osudu, nechť vyzkouší ALOE od FLP !!!

Jitka O


 

POKUD BYSTE RÁDI VĚDĚLI VÍCE O POUŽÍVÁNÍ VÝROBKŮ Z ALOE VERA U NEMOCI CMT, NAPIŠTE MI, PROSÍM : jana@magickaaloe.cz 

NEMOC C-M-T

Moje maminka má onemocnění C-M-T a já i můj bratr jsme tuto neurologickou nemoc zdědili také, i když prozatím ne v takovém rozsahu.
Několik let jsem tvrdošíjně odmítala užívat aloe, které mamka už dlouho brala a které jí velice pomáhalo, ale když jsem měla časté angíny a cítila jsem se značně vyčerpaná a unavená, nechala jsem se přesvědčit a první litr jsem za 1 měsíc využívala. A mamka mi dala další, ale to jsem se už začala cítit lépe, měla jsem víc energie. Když jsem po roce a půl pravidelného pití aloe udělala tří měsíční přestávku, poznala jsem, že mám méně sil a opět nastala častá únava. Takže znovu popíjím aloe a beru vitamíny a to vše od firmy FLP a stejně tak i můj bratr.
   

Na jednom setkání členů společnosti C-M-T jsem se od pana doktora dověděla, že pro nás „céemťáky“ je právě velice důležité dodávat do svalů aminokyseliny a právě ty aloe v hojné míře obsahuje (kromě jiných důležitých a zdravých látek). 

Aloe také posiluje imunitní systém, takže náš organismus je odolnější vůči virům a bacilům, a proto už nemívám angíny, ani chřipky, což je také velmi pozitivní pro nás CMT, protože každé infekční onemocnění zhoršuje náš zdravotní stav.
Co říci na konec? Slova pana doktora potvrzuji a užívání aloe vřele doporučuji, neboť toto je jedno z mála, co můžeme pro své zdraví udělat.
Jana P

Pozn.: vitamíny  - Forever Ginkgo Plus, Forever B12 Plus, Forever Nature Min


 

NEMOC C-M-T

Neuropatickou chorobu Charcot–Marie –Tooth (CMT typ 1A) jsem zdědil po svém otci. Zdravotní potíže jsem měl asi již od svého dětství, ale moji rodiče a později ani já jsme nevěděli, že tyto zdravotní problémy mají nějakou souvislost s chorobou CMT. Nebudu dalek od pravdy když řeknu, že před  více než padesáti roky tuto chorobu ve většině případů neuměli spolehlivě diagnostikovat ani lékaři.

Citelné zdravotní problémy jsem začal registrovat zhruba od mých padesáti let věku, i když nebyly tak pokročilého vývoje a intenzity jako u otce. Ovšem podezření na chorobu CMT mi bylo kvalifikovaně lékařem-ortopedem diagnostikováno koncem r.2005 a choroba pak nezvratně prokázána elektromyografickým (EMG) vyšetřením a metodou DNA počátkem roku 2006.

O tom, že tato choroba není smrtelná, postupuje pozvolna, končívá mnohdy tzv. vozíčkem atd., jsem se dozvěděl velmi rychle. Ale to, že se jedná prozatím o nevyléčitelnou chorobu, navíc záporně ovlivňující pohyblivost pacienta, se mnou otřáslo. Jsem totiž také „kardiak a artrotik“ pročež bych měl co nejvíce chodit, plavat, jezdit na kole a pohybovat se, což se v mém případě „Céemťáka“ zrovna neslučuje.

Při vyšetření EMG jsem ze získaného osvětového letáčku o chorobě CMT, získal řadu informací a kontakt na Společnost CMT, která sdružuje pacienty s touto chorobou. Po krátké úvaze jsem i já vstoupil do řad členů této společnosti a dozvěděl se o možnosti ovlivnění průběhu choroby CMT přírodními potravinovými doplňky na bázi Aloe Vera od firmy Forever Living Products (FLP).

Jako běžný konzument jsem si z hlediska ceny a koncentrace obsahu čistého extraktu Aloe Vera v dostupných potravinových doplňcích orientačně zjistil nabídku na Českém trhu. Nakonec u mne rozhodlo to, že produkty firmy FLP budou u nás asi jedny z nejkvalitnějších i když ne laciných. Firma si totiž, jako jedna z mála, kontroluje jejich kvalitu a čistotu v průběhu celého výrobního procesu, od vypěstování rostliny Aloe Vera na vlastních plantážích, přes její sklizeň, zpracování, výrobu a skladování až po distribuci produktů do obchodních sítí ve více než 110 zemích světa již po čtvrt století. Navíc tato firma vyvinula a vlastní i důležitou technologii na stabilizaci a dlouhodobé uchování kvality svých přírodních potravinových doplňků, z nichž je pro nás „Céemťáky“ asi nejdůležitější stabilizovaný vysoce koncentrovaný ALOE VERA GEL.

Je tomu tak proto, že uvedený výtažek z dužiny listů Aloe Vera Barbadensis Miller obsahuje více než 75 výživných látek a 200 jiných složek mezi něž patří 20 minerálních látek, 18 aminokyselin a 12 vitamínů. Z této látkové směsi je pro nás obzvláště důležitých 18 aminokyselin, které lidově řečeno působí jako chemické přenašeče nervových vzruchů a informací mezi jednotlivými nervovými buňkami a to je to, co právě u nás funkčně vázne. Kromě komplexního obsahu aminokyselin mají pro naše onemocnění nemalý význam také ty farmakologické vlastnosti, které kladně ovlivňují naši imunitu a působí také protizánětlivě, protibakteriálně a protimikoticky.

Sám užívám Aloe Vera Gel s plánovanými přestávkami od března 2006 – tedy relativně krátkou dobu. Přesto jeho vlivu přisuzuji uspokojivé výsledky působení, které ve mně podněcují rozhodnutí, nadále Aloe Gel užívat. I když je vliv u každého jedince jiný, já doposud vnímám pozitivní úpravu peristalitiky a vyměšování, úpravu (snížení) hladiny celkového cholesterolu a zvýšení HDL cholesterolu, snížení a regulaci hladiny kyseliny močové a celkovou normalizaci ukazatelů rozboru krve. Velmi důležité však pro mne je to, že prozatím nevnímám vůbec žádná zhoršení zdravotních problémů souvisejících s touto chorobou CMT, což mne naplňuje (možná neoprávněně) určitým uspokojením. Mám totiž navíc stále co dělat s mým kardiovaskulárním onemocněním a pokročilou artrózou nosných kloubů, na které se též musím soustavně léčit. Tady mi množství „prášků“ na jedné straně pomáhají, ale naproti tomu určitě nepříznivě působí např. na játra a další orgány. Nabyl jsem přesvědčení, že i zde sehrává pozitivní roli Aloe Gel v čištění mého organizmu od toxických látek apod. I toto je důvodem mého přesvědčení proč Aloe Gel i nadále užívat, přestože v mé rodině a rodinách mých synů užíváme ještě další produkty na bázi Aloe Gelu a plánujeme užívat některé další podpůrné přípravky firmy FLP.

Jsem dalek toho, abych komukoliv z pacientů s chorobou CMT, event. s jiným onemocněním, užívání Aloe Vera Gelu či jiných potravinových doplňků FLP vnucoval. Je třeba si uvědomit, že se nejedná o lék, ale o určitou příležitost a možnost doplňkové léčby choroby CMT, kterou všem doporučuji využít, finančně trochu zainvestovat do svého cenného zdraví a s trpělivostí a vírou v úspěch alespoň vyzkoušet.

František H (2007)


 

CHŘIPKA U DĚTÍ

Asi před třemi týdny měli moji dva malí synové chřipku. Jsou to velmi živí tvorečkové, takže když pak vidíte, že posedávají, polehávají a nic neříkají, je zle. Samozřejmě, měli zvýšenou teplotu, dostali zvýšenou dávku Berry Nectaru, poté Garlic-Thyme a polovinu propolisové tablety. Ten mladší šel druhý den do školy úplně fit, dostal jen Berry Nectar asi tak štamprli dvakrát odpoledne a večer před spaním, v noci jsme jej budili ještě dvakrát a ráno před odchodem do školy dostal další dávku. Toho staršího to chytlo večer. Ráno měl teplotu 38,6 až 38,8. Nasadili jsme to samé, zvýšené dávky Berry Nectaru asi 5-6krát během dne, 3krát za den spolkl česnekovou tobolku Garlic-Thyme a přibližně každých 5 hodin dostal polovinu propolisové tablety. To samé se opakovalo v noci a druhý den ráno měl teplotu 36,5. Takže byl fit a mohl pokračovat v běžném dovádění.
Peter B.


 

OPAKOVANÉ VIRÓZY

Můj 10letý syn býval často nemocný. Každá změna teplot a počasí znamenala nachlazení, chřipky, kašel. Po 2měsíčním užívání ALOE BERRY NECTARU a KIDS dětských vitamínů se situace výrazně zlepšila. V posledních šesti měsících byl nemocný pouze jednou. Celý průběh chřipky byl mírnější než dříve a hlavně jsme ji zvládli bez léků! Pomocníkem byl navíc ALOE FIRST, který jsme stříkali do krku a do nosu. Dobrou zkušenost jsme získali při natírání krému ALOE HEAT LOTION na oblast průdušek. Nápoj ALOE BERRY NECTAR si syn natolik oblíbil, že si ho sám vyžádal a já mu ho ráda opakovaně dopřeji. Vím, jak strašný je pocit bezmoci, když je dítě nemocné. Jsem skutečně velice vděčná za výrobky z Aloe vera, na které nyní nedám dopustit.

Pavla T.


 

TUBERKULÓZA

Bacil TBC, léčba 6 měsíců v Žárech, nechuť k jídlu, hubnutí, deprese. - Po konzultaci s lékařem, který nebyl pro ani proti aloe, začal pacient užívat Berry Nectar. Během jednoho týdne se spravila chuť k jídlu, posílil se organizmus a po šesti týdnech byl pacient vyléčen.

Dávkování: První týden dvakrát denně velký panák, během šesti týdnů celkem tři litry. V současné době jeden litr za tři měsíce.

Jarmila P. 


 

BOLESTI ZAD, HUBNUTÍ

Před dvěma roky jsem měla velké problémy se zády. Hodně mě bolely. Byla jsem také velmi unavená a nic mě nebavilo. Začala jsem pít Aloe Vera Gel, nebo Aloe Berry Nectar a Forever Freedom. Již nejsem tak unavená, vrátila se mi nálada a jsem plná elánu. I když jsem v důchodu, chodím do práce a mám spoustu zájmů. Dříve jsem špatně spávala, ráno jsem nemohla vstát z postele. Teď spím a vstávám dobře. Záda si masíruji buď Aloe Heat Lotion, nebo Aloe MSM Gelem. Oba krémy mi velmi pomáhají. Jsem úplně jiný člověk. Jsem velmi ráda, že jsem se s produkty FLP seznámila. Piji ještě pravidelně čaj Aloe Blossom Herbal Tea a pomalu ubírám na váze.

Marie V. (60 let) 


 

ALERGIE NA PYL, OSTEOARTHRÓZA

Od dětství jsem byl alergický na pyl. Od jara do podzimu jsem míval rýmu a teklo mi z očí. Léčil jsem se různými léky, ale ty moc nepomáhaly. Po vypití několika Aloe Vera Gelů, Aloe Berry Nectarů a Forever Freedomů nemusím užívat žádné léky a již dva roky nemívám rýmu a oči mám v pořádku. Občas bývám nachlazený, ale to brzy přejde. Bolívalo mě také hodně koleno, (mám osteoartrózu) že jsem musel chodit i o berlích. Chůze do schodů pro mne byla obtížná. Nohu jsem tahal za sebou a sotva jsem chodil. Pomohlo mi také pití Aloe Vera Gelu a Forever Freedomu. Koleno si masíruji Aloe Heat Lotionem nebo Aloe MSM Gelem. Berle jsem zahodil dost brzy, chodím i do schodů bez problémů. Dále jsem se zbavil problémů s nadýmáním a pálením žáhy.

Michael Ř. 


 

DEPILACE

Dělám mimo jiné i pedikúru a depilaci. Po depilaci používám Aloe Ever Shield Deodorant. Dámy mají příjemný pocit a téměř každá po prvním použití odchází s tímto deodorantem.

Hana F. 


 

CHOLESTEROL, KREVNÍ TLAK

Piji Aloe Vera Gel a výrazně se mi snížil cholesterol a mám upravený krevní tlak, který jsem měla spoustu let hodně vysoký. Nyní již nemusím brát žádné léky.

Ludmila J


 

ALERGIE, ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

Před rokem jsem na setkání FLP poslouchala lidi hovořící o fantastických zkušenostech a moc jsem chtěla pomoci své dceři, měla potíže s alergií. Vyzkoušeli jsme Berry Nectar a příznaky, jako slzení očí a rýma, ihned zmizely. Předtím byla rovněž často nemocná a Berry jí pomohl i s tímto problémem. Už rok jsme zdraví, celá rodina, dobře se cítíme. Pomohla jsme i mamince se štítnou žlázou, měla vnitřní strumu. Rovněž se jí zmenšily uzliny v prsou, takže i zde jsme zvítězili.
Judita S.


 

ASTMA

Moje kamarádka je astmatička v částečném invalidním důchodě, dosud byla odkázaná na silné léky. Doporučila jsem jí užívat ALOE VERA GEL a ALOE FIRST. Po 3 měsících jsme obě byly mile překvapené. Její záchvaty začaly být méně časté a měly výrazně klidnější průběh. S aloe se spřátelila a v současné době nemusí používat léky.

Jana K.


 

PORUCHA ŠTÍTNÉ ŽLÁZY

V červenci loňského roku začal být můj partner velmi unavený, ospalý a zimomřivý. Měl silnou tachykardii (zvýšení srdeční činnosti) a vysoký krevní tlak. Když se zdravotní stav nezlepšoval ani po odpočinku, navštívil kardiologa. Po řadě vyšetření lékař konstatoval, že musíme navštívit metabolickou ambulanci, protože krevní testy ukázaly, že metabolizmus je naprosto rozhozený. Cholesterol měl hodnotu 28, cukr 8,9 a ostatní hodnoty se nedaly pořádně změřit, což doslovně napsal i přístroj. Játra byla v takovém stavu, že nás lékařka poslala na infekční oddělení a konstatovala diabetes mellitus.

Samozřejmě jsme vše nenechali pouze na jednom lékaři. Po konzultaci jsme se rozhodli navštívit endokrinologický ústav. Tam pan docent konstatoval, že "odešla" štítná žláza. Diagnóza zněla: Difúzní hypofoidní thyreoiditis - Hashimotova ve stádiu hypofunkce hepatopatie".

Štítnou žlázu začal lékař léčit Euthyroxem a játra jsme začali oživovat pomocí produktů Forever Living Products. Samozřejmě, že jsme byli pod dohledem specialisty, který produkty FLP ani nedoporučil ani nezavrhl.

Lékař napsal sice léky, ale všechny měly vedlejší účinky. Proto jsme od samého začátku nasadili:

- 3x denně Aloe Vera Gel 20 ml
- 3x denně Lycium Plus
- 3x denně Arctic Sea Omega 3
- 3x denně Fields of Greens
- 3x denně Garcinia Plus
- 1 x denně A-Beta-CarE
- denně 2 litry Aloe Herbal Tea
- obden Forever B 12 Plus.

Léčbu jsme zahájili 2. srpna 2001 a do 20. září byly výsledky na takové úrovni, že lékařka konstatovala, že další kontrola bude až za 3 měsíce. Podotýkám, že byl dodržován přísný dietní režim orientovaný na játra a dále byl užíván lék na štítnou žlázu Euthyrox.

Myslím si, že tato investice se bohatě vyplatila. Dnes užívá jen 1x denně Aloe Vera Gel, 2x denně Lycium Plus, 2x denně Arctic Sea a 1 x denně Fields of Greens.

Zdenka M


 

 

SUCHÁ KŮŽE

V zimním období máme u nás velmi přetopený byt a máme zřejmě i špatnou vodu, takže naše pokožka je velmi vysušená. Používáme na ní samozřejmě všechny naše báječné produkty, ale navíc jsme přišli na zlepšovák. Máte-li doma láhev od First a na dně asi tak 2 centimetry našeho perfektního roztoku, vtlačte do ní celou tubu fialového krému Aloe Moisturizing Lotion a dobře protřepejte. Ve skvělém rozprašovači budete mít perfektní mlíčko, vynikající tonikum. Pokožka je po něm úplně báječná. Dokonce i naše dcera, která měla velmi vážný kožní problém, který zatím nebyl diagnostikován (slupovala se jí celá kůže na chodidle a na dlaních, byla to úplně černá odumřelá tkáň), od té doby, co používá tuto kombinaci, žádné problémy nemá.
Danka C.


 

PARADENTÓZA

Za jeden z nejlepších výrobků z Aloe vera považuji zubní pastu FOREVER BRIGHT TOOTHGEL. Při každém čistění zubů mi krvácely dásně. Zubní lékař mě vystrašil paradentózou. Vyzkoušel jsem různé doporučené pasty na zuby z lékáren, ovšem bez efektu. Jediná zubní pasta s Aloe vera gelem zabrala. Dásně se velice rychle zahojily. Přestalo krvácení, drobné záněty se ztratily a navíc mám dlouho příjemný pocit svěžesti v ústech. Na zubech se neusazuje plak ani zubní kámen. Stejně jsem spokojen s balzámem po holení GENTLEMAN'S PRIDE a nejlepším deodorantem, který dosud znám ALOE EVER-SHIELD.

Martin K. 


 

ZÁNĚT UŠÍ, BOLESTI ZAD A KLOUBŮ, CUKROVKA

Jsem vdaná, je mi 38 let a mám dvě děti ve věku 7 a 12 let. Důvod, proč používám aloe, je především zdravotní. Od narození jsem po dětské obrně. V těhotenství před sedmi lety se ze mě navíc stala diabetička a před dvanácti lety jsem byla operována při problémech se žlučníkem. I toto onemocnění proběhlo v těhotenství. Neúnosně mě začala bolet záda a klouby. Nedávno jsem prodělala operaci štítné žlázy. Ale co je to vše proti tomu, když vám onemocní dítě. Synovi (7 let) již operovali pětkrát uši, celkově už byl šestkrát pod narkózou.

Kdybych o Aloe Gelu a Aloe Firstu věděla již dříve, nemuselo k tolika operacím dojít a kluk by byl zdravý jako dříve. Vždyť mnoho nechybělo, aby z narozeného zdravého kluka byl neslyšící člověk. Kvůli bolesti zad byl od března práce neschopen i můj manžel. Některé výrobky, jako Aloe Berry Nectar, Gin-Chia, Aloe First, Heat Lotion a Gelly používám od ledna letošního roku. Postupně se můj zdravotní stav zlepšuje. Neznám bolesti zad, kloubů, spravila se mi cukrovka (nižší hodnoty při kontrolách), po operaci štítné žlázy jsem šla do práce po pěti týdnech, jizva je perfektně zhojená (při diabetu se všechno hůře hojí). A to nejhlavnější: Nejsem již tak stresovaná, jsem spokojenější, zdravější a netrápí mě tolik bolesti a dostala jsem se do kolektivu lidí, kterým záleží na tom, aby pro své zdraví něco dělali. Své poznatky pak předávají jiným lidem, kteří pomoc potřebují.

Alena F. 


 

BÉRCOVÝ VŘED

Měla jsem několik let otevřený bércový vřed. Pomohlo mi ošetřování vředu Aloe Firstem a okolí vředu Aloe Vera Gelly. Vřed je zacelený.

Helena B.


 

NÁDOR NA PROSTATĚ

Otci zjistili asi před rokem nádor na prostatě, měl velmi špatné výsledky krve, hodnotu PSA měl 53 – to je velmi vysoká hodnota. Jelikož jsme se seznámily s produkty FLP, darovali jsme mu Aloe Berry Nectar, který velmi dobře působí na tyto problémy. Po vypití prvního litru šel na kontrolu a hodnota PSA klesla na 4,5, po druhém litru na 1,5 a po třetím na 0,35. Takže je vitální, pracuje, omládl…
Zoltán S


 

TRÁVICÍ PROBLÉMY A DOBA UŽÍVÁNÍ ALOE VERA


Jedna známá měla velmi nepříjemné trávicí těžkosti, několikadenní průjmy, potom zase dlouhodobou zácpu trvající až týden. Po dvou týdnech podávání aloe vera gelu těžkosti ustoupily. V tomto případě mohu demonstrovat, jak je důležitá délka užívání. Pokud užívala aloe vera, bylo všechno v pořádku. Po vypití 6 litrů gelu však užívání přerušila a tak asi po dvou týdnech se tyto problémy vrátily. Proto velmi apeluji na dlouhodobé užívání aloe vera, a to hlavně při trávicích problémech.
MVDr. Vojtech L., Topolčany


 

NECITLIVOST V NOHÁCH, POMOČOVÁNÍ, PSYCHICKÁ NEURÓZA

57letá paní, již 7 let upoutaná na vozíčku trpěla vedle pomočování také necitlivostí v nohách a psychickou neurózou. Poté, co začala užívat třikrát denně půl lžíce Aloe Berry Nectaru a včelí pyl, se její stav začal zlepšovat. Po čtyřech dnech užívání vydržela již půl dne bez pleny. Po čtrnácti dnech se jí vrátila citlivost do nohou, po dlouhé době se začala usmívat a dostala znovu chuť do života. Po měsíčním užívání se zásadně změnila její psychika a pomočování zcela zmizelo.                                                                                                                      

Jindřiška P.


 

ZÁNĚT STŘEDNÍHO UCHA

Mám dva syny ve věku 8 a 17 let. Oba trpí záněty středního ucha. Okamžitě, když se projeví nemoc, nanesou na vatičku Aloe Lips, vymastí si ucho zevnitř, natřou vně okolo ucha a do půl hodiny je přejde bolest. Nevzniknou teploty a bez antibiotik se zánět vysuší a rána zahojí. Reakce do 24 hodin se u synů různí. Pavlovi obvykle do 12 - 16 hodin vyteče z ucha žlutý maz, mladšímu Vítkovi se zánět vysuší a já mu pomocí tenké pinzetky vyjmu z kraje ucha suchou kuličku hnisu. Aloe Lips používám na veškeré rány, odřeniny, popáleniny aj. Nepálí, dezinfikuje a při styku s vodou nedráždí.
Dobromila D


 

CYSTY NA VAJEČNÍKU

V dubnu 1999 jsem měla velké bolesti v podbřišku a navštívila jsem svého gynekologa, který zjistil, že mám oboustranný zánět vaječníků. Předepsal mi antibiotika, která jsem užívala jeden týden, ale když jsem přišla na kontrolu, cítila jsem se bohužel ještě hůře. Gynekologická monografie zjistila, že se nejedná o záněty, ale o cysty na obvodu vaječníků velikosti 3x3 a 2,5x2 cm. Léčba byla změněna, měla jsem brát horu léků a denně dostávat injekce. Přiznám se, že jsem si léky vůbec nevyzvedla a začala užívat Berry Nectar, Arctic Sea a dvakrát denně včelí propolis (viz pozn. na konci příspěvku). Tehdy jsme ještě neměli dostatek zkušeností, tak jsem byla opatrná. Po týdnu jsem šla na další kontrolu a lékař fonografem zjistil, že cysta narostla na dvojnásobek. Řekl mi, že v žádném případě nemůžeme takto pokračovat a že je nutná operace. Tehdy jsem se lekla. Chtěla jsem se operaci nějak vyhnout. „Kdyby vám bylo dvacet,“ řekl mi lékař,“můžeme čekat. Ale protože je vám dvacet a půl, nejde to. Bylo by to riskantní.“ To mi úplně stačilo.

Šla jsem domů, poradili jsme se a následovala „moje léčba“. Užívala jsem Berry Nectar, každé 4 hodiny tabletku propolis, A-Beta-CarE, lycium, česnek a samozřejmě čaj z květů aloe. Můj ošetřující lékař mě vyzval, abych si přišla dohodnout termín operace. Trvalo asi dva týdny, co jsem užívala tyto výrobky. „Tak kdy bude operace?“ zeptal se mě lékař při další návštěvě. Poprosila jsem ještě o týden, protože jsem se cítila dobře. Řekl, že on rozhodne, zda půjdu na operaci nebo ne. Vyšetřil mě, tehdy jsem už věděla, že jsem se dala do pořádku, a povídá: „Ale vždyť vy tu nic nemáte!“ Neposlal mě sice na monografii, ale asi za týden na to jsme jeli do Lúček k doktoru Dobríkovi, gynekologovi. Nic jsem mu neřekla, jen jsem ho poprosila, aby mě vyšetřil. Řekl mi, že jsem v absolutním pořádku. Takže mi to potvrdili dva lékaři. To bylo asi dva měsíce od počátku léčby. Mohu říci, že po těch dvou měsících moje problémy ustoupily a díky našim výrobkům dosud žádné nemám. Ale samozřejmě jako udržovací kúru si každý den dávám Aloe Berry Nectar, Lycium Plus, A-Beta-CarE a Arctic Sea Omega-3.
Eva B.

Pozn. FOREVER BEE PROPOLIS není v ČR možné koupit, ale sousedi na Slovensku ho mají. V případě zájmu mi, prosím, napište na jana@magickaaloe.cz


 

IMUNITA

Před několika lety jsem prodělala vážnou operaci, při které mi byla do těla zanesena bakterie, která se odstraňuje jen silnými antibiotiky. Problémy se stále opakovaly a časté užívání antibiotik mi narušilo celý imunitní systém. Zdravotních problémů přibývalo a poslední kapkou byla chřipka s následným zápalem plic, jehož jsem se nemohla zbavit. Proto jsem se rozhodla užívat přírodní produkty, které mi byly v té době dostupné. Když mě oslovil můj známý, byla jsem ráda, že jsem se seznámila s produkty FLP a začala jsem je zkoušet sama na sobě.
Začala jsem Berry Nectarem. Přidala jsem k němu Nature Min, Absorbent C a Heat Lotion. Asi po dvou měsících jsem sama pozorovala účinky této blahodárné látky. Pokud jsem dříve navštěvovala každé dva až tři měsíce urologa, dnes mohu říci, že jsem navštívila ordinaci až po dvou letech a to proto, abych si nechala udělat odbornou prohlídku ultrazvukem. Jen jsem se ujistila o správnosti svého rozhodnutí. Značně ustoupily i mé pohybové problémy.

ZÁNĚT SPOJIVEK 

Můj manžel má na jednom oku poloprotézu. Jelikož stále pracuje s počítači, objevuje se u něho často zánět spojivek. Začal tedy používat Aloe Activator jako kapky do očí. Při problému jednu kapku každou hodinu. Kombinuje to s krémem Aloe Gelly, který si dává pod protézu. Výsledek je jednoznačný. Aloe Activator jsme odzkoušeli i u syna a dcery při problémech s ječným zrnem. Opět jsme kapali každou hodinu jednu kapku. U syna po druhém kapání problémy ustoupily úplně a dcera měla po problémech po třetím kápnutí kombinovaným s obklady z Aloe First.

STOMATOLOGIE A ALOE  VERA

 Když měl manžel problém se zubem, domluvil se se svou ošetřující lékařkou a používali k léčbě Aloe First a Aloe Gelly. Lékařka mu otevřela zub, nejprve mu vstříkla do zubu First a následně aplikovala Aloe Gelly. I zde byly výsledky vynikající. Po těchto zkušenostech navštívil manžel jiného stomatologa, ne jako pacient, ale jako distributor, a nabídl mu Aloe Gelly na vyzkoušení. Při koupi další tuby nám lékař sdělil, že používá aloe při operačních zákrocích a velice se mu osvědčila. Dále Gelly používá při léčbě parodontózy. Klasické prostředky, které aplikuje pomocí injekční stříkačky, při vytažení místem vpichu uniknou. Gelly se dá velice dobře do stříkačky nasát a tento efekt se neprojevuje. Přejeme všem hodně dobrých zkušeností s našimi výrobky. 

F.a J.G.


 

BRADAVICE

Bradavici na stehně jsem u postiženého několik týdnů, pravidelně každý večer po osprchování, potírala Aloe Gelly a přelepila polštářkovou náplastí. Brzy jsem zjistila, že bradavice začíná podrůstat zdravou kůží, až se oddělila a kůže v tomto místě byla zacelená a hladká.
Jarmila P


 

REVMATICKÁ HOREČKY, LUPOIDNÍ NEFRITIS, MIGRÉNY, BORELIE, BOLESTI RUKOU

Seznámily jsme se v nemocnici. Já jsem trpěla soustavnou bolestí a Jana dostávala transfúze. Okamžitě jsme se spřátelily. Onemocněla již před maturitou revmatickou horečkou. Po porodu se její zdravotní stav rapidně zhoršil a po odborném vyšetření byla stanovena diagnoza: Lupus erytematodes disseminatus, lupoidní nefritis. Anemia sec. Užívala Prednison, Cyclophosphamid, Aktiferin. Jen přežívala. Během tohoto desetiletého období byla dvakrát do roka hospitalizována v nemocnici.

Já od roku 1989 neustále trpěla bolestmi rukou, nejdříve jedné, potom i druhé, silnými migrénami, boreliemi. Lékaři si se mnou nevěděli rady, a tak mi poradili, ať se naučím žít s bolestí.

Nevzdávala jsem se a hledala možnost jakékoli úlevy. Když jsem poznala Janu, mé úsilí se znásobilo. Vyzkoušely jsme lidového léčitele, minerály z mrtvého moře. Ulevilo se nám jen na velmi krátké období. Pak jsem dostala nabídku stát se distributorem výrobků FLP. Po vyzkoušení krému Aloe Heat Lotion jsem pocítila obrovskou úlevu a po tolika letech utrpení jsem věřila, že aloe je to pravé. Začala jsem pravidelně užívat Aloe Berry Nectar a tablety propolisu, pylu a Gin-chia.


Nemohla jsem se dočkat, až o tom zázraku budu vyprávět Janě. Vzhledem k nálezu v moči a bolestem ledvin jsem jí doporučila Aloe Berry Nectar, propolis, pyl, mateří kašičku a Pole zeleně. Po měsíci užívání byl výsledek takový, že moč byla naprosto čistá, ale krevní obraz byl velmi špatný. Přidaly jsme A-Beta Care, Omegu a kvůli oslabenému srdci a malátnosti Gin-chia a Nature Min.

Po třech měsících byl stav opět kritický a hrozila hospitalizace. Janča se rozhodla vyčkat ještě dva týdny a intenzivně užívat výrobky FLP. Věřila, že se organismus brání něčemu dobrému. Výsledek se dostavil po deseti dnech a lékaři se nestačili divit krevním testům, které se výrazně zlepšily. Po dvou letech pravidelného užívání všech produktů FLP je Jana opět ve velice dobrém zdravotním stavu a užívá života.


Firmě Forever Living Products a jejím produktům vděčím za velmi mnoho. Já, moje rodina, mí přátelé a také naše klisna Mája, kterou aloe zachránila před zánětem po těžkém poranění a při kolice, úspěšně používáme všechny produkty.
Aloe je pro nás láska a ZÁZRAK, proto s výrobky FLP pomáhám Všem a ráda.
Janina B


 

 

ALERGIE, CHŘIPKY

S výrobky aloe vera pracuji asi rok. Mám tři dcery, z nichž prostřední (desetiletá) je alergik. Na dvanáct ze třinácti vpichů do ruky měla před dvěma lety alergickou reakci.

Opravdu jsme už nevěděli, co dělat, protože její zdravotní stav byl rok od roku horší. Až minulý rok na podzim jsme jí zkusili nasadit aloe. Následně to byla první zima a jaro, kdy se obešla bez antibiotik, bez léků a její zdravotní stav je velmi dobrý. Začala pít čaj z květů aloe, dále Berry Nectar, postupně jsme jí nasadili vitaminy Kids, Ginkgo Plus a včelí propolis.
Celá rodina užívá tyto výborné produkty a mohu potvrdit, že jsme celou zimu poprvé přežili bez antibiotik a téměř bez chřipek. Měli jsme sice virózu, ale ta trvala pouhé dva, tři dny.
Marián P


 

GYNEKOLOGICKÉ POTÍŽE, KOŽNÍ PROBLÉMY

Moje snacha byla před třemi lety těhotná a měla velké gynekologické potíže. Pravidelně chodila po doktorech, ale bohužel nic jí nepomáhalo.

Tak jsem se rozhodl udělat první krok a přesvědčil jsem snachu, aby začala užívat čistý Aloe Vera Gel a na vnější problémy používat Aloe First. Dnes má vnučka více než dva roky a mohu říci, že od narození nebyla nemocná. Takže v rodině je pohoda, a to je něco úžasného. Je to právě díky výrobkům aloe vera, která máme doma stále po ruce.
Ale rozhodl jsem se sdělit vám ještě jednu zkušenost.

Před dvěma lety jsem se seznámil s jednou paní, která se velmi styděla za své ruce, a proto je skrývala. Dozvěděl jsem se, že i každé slabé poškození pokožky jejích rukou mělo za následek hnisání prstů i celé ruky a ona s tím nemohla nic dělat. Došlo to až tak daleko, že se jí ohnul konec prstu a ona už ho nemohla narovnat. Stále se to zhoršovalo, bylo to hrozné. Používala různé masti, ale nic nepomáhalo. A tak jsem se znovu rozhodl pro naši věc – začala užívat čistý Aloe Vera Gel a zevně First a Gelly. Ze začátku jsem jí poskytnul jenom vzorky, ale zlepšení bylo otázkou jednoho týdne. Potkali jsme se ve městě a ona mi říkala, že to mělo fantastický účinek. Poradil jsem jí, aby si odstranila ty různé černé masti ze svých rukou a aby nepoužívala nic jiného, jen zmíněné výrobky FLP a aby měla ruce odkryté. Ten účinek byl opravdu úžasný a dnes je ona paní v našem kolektivu. Sama si dávkuje produkty a stala se dalším přítelem a členem naší rodiny.
Pavel K


 

AKNÉ

Moje 10-tiletá dcera už více než rok trpí teenagerským akné. Někdo mi doporučil Aloe MSM Gel a po pouhých dvou dnech se zčervenání dramaticky snížilo. Pokračovali jsme v používání dva týdny a akné téměř úplně zmizelo. Nyní ho dcera používá jako součást své denní péče o pleť.
R. H.


 

ÚRAZY

Už několik let sbírám zkušenosti v rámci rodiny a u svých známých. A nyní ta nejčerstvější, nejaktuálnější. Při vinobraní, při lisování, si jeden známý přiskřípl malíček. Jsem moc „ráda“, když dojde k takovým neštěstím, protože pak zřetelně vystupují do popředí výsledky našich produktů. Díky Aloe Activator bylo totiž vše během deseti dnů perfektně zhojené, i když to zpočátku vypadalo na to, že by se se zraněním mělo jet na chirurgii. Naštěstí však na to nebyl čas, protože známý musel nastoupit službu. Výsledek je vskutku fantastický. Když jsme se opět setkali, první věcí bylo, že nám ukazoval, jak malíček vypadá nyní.

Jeden z našich dalších známých měl daleko horší nehodu – spadl pod vlak a měl těžký úraz hlavy. Teď se již pohybuje, mluvit sice ještě nedovede, ale pomocí pera a papíru již umí sdělit, co potřebuje. A co mu pomáhá? Ginkgo Plus přes žaludeční sondu, koktejl Forever Lite, Aloe Vera Gel a další produkty.
Erika B.


 

ZÁNĚT ZÁPĚSTNÍHO NERVU, KLOUBNÍ PROBLÉMY

Při předělávání domu jsem si namohla zápěstí, ale po aplikaci červeného krému (Aloe Heat Lotion) mi bolest do rána nezmizela. Na druhý den pokračovala. Večer jsem znovu použila červený krém, ale bolesti se zintenzivňovaly. Pomyslela jsem si, že červený krém je nevhodný. Umyla jsem si ruku a použila propolisový krém. Bolesti neustupovaly a mohu říci, že byly strašné. Ráno jsme s manželem z moudrých knih diagnostikovali akutní zánět zápěstního nervu. Ty moudré knihy říkaly, že je potřeba užívat analgetika, a já si myslela, že podobné prostředky máme také. Začala jsem tedy používat intenzivněji propolis(viz pozn. pod příspěvkem). Moje největší dávka je 3x2 tablety propolisu. Na krémování jsem si vzpomněla na základě zkušeností Rudy Hledíka, který při naražení ramene propagoval hydratační krém (Aloe Moisturizing Lotion). Řeknu vám, že po těch hrozných bolestech v podvečer jsem si trochu zdřímla a když jsem se vzbudila okolo desáté, měla jsem pocit jako by to ustupovalo. Během noci jsem používala Aloe Vera Gelly a přes den hydratační krém. Třetí den jsem začala rukou hýbat, takže jsem se z toho poměrně rychle sama dostala.

Měla jsem rovněž problémy s koleny, jednak díky stáří, jednak díky nadváze. A mohu říci, že jsem do dnešního dne vybrala už tři kúry Forever Freedom, dohromady to bylo 15 litrů. Když jsem si v poslední době začala rozcvičovat kolena, bylo vše v pořádku. Stálo to, pravda, nějaké peníze, ale zdraví slouží. Takže Forever Freedom účinkuje. Dalším potvrzením tohoto byl telefonát z Modry, že jeden pán užívající Freedom už nepoužívá hůl.
Alžbeta H.

Pozn.: Forever Bee Propolis se nedá v ČR zakoupit, ale je k dostání v sousedním Slovensku. V případě zájmu mi napište, prosím- jana@magickaaloe.cz


 

VŘEDOVÁ ONEMOCNĚNÍ, ÚNAVA, STRESY

Jeden můj zákazník na Moravě byl před operací tlustého střeva (vředové onemocnění) a měl z toho panický strach. Doporučila jsem mu užívat čistý Aloe Vera Gel 2x denně  deci. Po třech týdnech šel na předoperační vyšetření a lékaři ho poslali domů, že operace není nutná.

Já osobně jsem se zbavila dlouhodobých stavů únavy, nespavosti a deprese. Cítím se nyní skvěle, mám energii do práce a cítím se na 35 roků, i když ve skutečnosti mám už 55.
Hvězdoslava M., Brno


 

VYČERPANÝ ORGANIZMUS

Rok 2008 Chtěla bych se s Vámi podělit o příběh, který se mi stal již před rokem. Loni na jaře jsem byla hospitalizovaná. Ležela jsem na infekčním,  aby mi našli, co mi je. Byla jsem jen unavená. Ale tak, že jsem prostě nemohla ani sedět. Dávali mi antibiotika a kapačky. Byla jsem tam 14 dní. Nenašli nic. V době před hospitalizací  jsem měla  nějaké problémy se svou dospívají dcerou. Myslím, že to byla příčina mého kolapsu. Po propuštění jsem byla jako mátoha. Za měsíc  jsem začala chodit do práce,  ale  opravdu s vypětím všech sil. Kamarádka mi udělala přednášku o aloe, užívá to už poměrně dlouho. Zdálo se mi to být dost drahé, hlavně když je výplata poškozená nemocenskou. Ale nelituji. Mám úžasného manžela, který ani nemrkl okem, naopak, prý do čeho jiného máme dávat peníze, když ne sami do sebe. Oba dva nyní děláme už čtvrtou  tříměsíční kůru. Aloe nás vždy doslova nabije energií.


 

RŮŽE

Trpěla jsem nemocí suché pokožky na tvářích od deseti let. Hydrokortizonová léčba neměla žádný účinek, ale krém betnovate mi pomohl zbavit se růže na tvářích. To všechno trvalo několik let, krém pomáhal mít růži pod kontrolou, musela jsem se vyhýbat mýdlům a sprchovým gelům. V říjnu 2002 jsem si začala natírat tvář hydratačním krémem, ale ani to nepomohlo. Naštěstí jsem v prosinci téhož roku objevila aloe vera. Po aplikaci Aloe Vera Gelly jsem okamžitě ucítila, jak pálení ustupuje. Po pár dnech používání tohoto přípravku byla tvář téměř normální. Začala jsem navíc užívat denně 60 ml Aloe Bits and Peaches, abych bojovala se svým utrpením i uvnitř, aby se pálení už znovu nikdy nevrátilo.
Vanda K
.


 

PÁLENÍ ŽÁHY, KLOUBY

Jsem milovník dobrého jídla. V posledních asi 3 letech mi znepříjemňovalo život časté a stále intenzivnější pálení žáhy. Po kapsách jsem nosil různé pastilky z lékáren a kuchyňskou linku doma plnily pytlíky sody. Jejich užíváním se potíže vždy trochu zmírnily, po dalším jídle se však objevovaly stále častěji. ALOE VERA GEL jsem začal užívat, abych dokázal, že "nefunguje". K mému značnému překvapení nejen "fungoval" na moje zažívací potíže (pálení žáhy jsem se zbavil úplně), ale navíc mě přestaly bolet klouby.Mirek S


 

OHLASY ZE ZAHRANIČÍ OD ZÁKAZNÍKŮ A KOLEGŮ

zpráva od kolegyně

Při prezentaci v Maďarsku jsem byla překvapená výpovědí několika lidí, kteří shodně uváděli neuvěřitelné zkušenosti s aplikací ALOE ACTIVÁTORU jako očních kapek. Uváděli zlepšení zraku při krátkozrakosti, zlepšení očních zákalů šedého i zeleného a očního tlaku. Já sama mám dobrou zkušenost s řešením zánětu očních spojivek. Vše kapáním do očí, 2 kapky 2x denně. U zákalů alespoň po dobu 3 měsíců, u zánětů spojivek několik dní, i když výsledek je patrný téměř okamžitě. (Pozn. redakce: kápnutí do oka je velmi nepříjemné, ale jen několik vteřin, rychle dochází k uklidnění)

Velice zajímavé jsou také poznatky lékařů různých specializací, které jsou prezentované na seminářích v Maďarsku. Za všechny vybírám zkušenost internistky MUDr. Csehpál Etelky : pomocí ALOE VERA GELU nápoje, ARCTIC SEA a místní aplikací ALOE FIRST a ALOE VERA GELLY dokáže vyléčit bércové vředy. Poslední měla zdokumentovaný. Původně otevřená rána velikosti lidské dlaně byla po třech a půl měsících velikosti vlašského ořechu, s předpokladem úplného vyléčení. Takové zkušenosti s vyléčením bércových vředů uvádějí i ostatní, včetně naší odborné poradkyně v Praze, PharmDr. Rochlitzové.

Slávka M. 

Pozn.: dnes už je použití těchto přípravků na bércové vředy běžné

 


 

PROBLÉMY S KLOUBY A PLOTÝNKAMI


Od mládí jsem se věnoval vzpírání, vodnímu lyžování, později i golfu a jachtinku. Většina těchto sportů způsobovala extrémní zátěž kloubů a páteře. Nebylo tedy divu, že jsem ve věku 42 let začal mít problémy s kyčelními klouby a plotýnkami. Doktor mi předepsal hromadu léků a doporučil, abych se vzdal sportu.
V této fázi představil FLP nový produkt – Forever Freedom. Díky nedorozumění jsem zpočátku začal užívat jen velmi malé denní množství, takže výsledky by se musely dostavit až po dlouhé době. Až po konzultaci s dalšími spolupracovníky firmy jsem pochopil, že musím dávky zvýšit, což jsem okamžitě udělal. Shledal jsem, že nejefektivnější je brát Freedom v noci. Můj stav se teď rapidně zlepšuje a věřím, že se brzy vrátím na golfové hřiště a plachetnici.
Peter S. 


 

POCHROUMANÉ KOLENO


Mnoho let fotbalu, rugby a tenisu se podepsalo na mém koleni. Dva roky jsem měl problémy dostat se do a se schodů. Doktoři mě poslali na operaci, ale dvakrát jsem byl poslán zpátky domů kvůli nedostatku postelí v nemocnici. V té době přišla na britský trh firma FLP. Všichni v rodině jsme začali používat produkty, já se zaměřil na alternaci mezi Aloe Vera Gelem a Berry Nektarem. Koleno se začalo zlepšovat… a náhle se objevil nový produkt Forever Freedom. Dychtil jsem po něm, protože jsem nechtěl na operaci! A hádejte, co se stalo. Po několika týdnech (2 denní dávky) se situace velmi zlepšila a dnes jsem schopen brát schody opět jako za starých časů (ob jeden).
Alan P.


 

REVMATOIDNÍ ARTRITÍDA

Od roku 1995 se věnuji motorizovanému paraglidingu. Před pár lety jsem trénoval ve francouzských Alpách, ale zjistil jsem, že nemohu v tomto sportu pokračovat kvůli obrovským kloubním a svalovým bolestem. Diagnóza zněla: revmatoidní artrititida. Znamenalo to rovněž, že už nebudu hrát dvakrát týdně na bicí v rockové kapele, ale pouze na půlhodinové session, a ještě za to zaplatím bolestí příští den. Cyklistika, kterou jsem provozoval, abych se udržoval fit, musela být zredukována na krátké vyjížďky ve slunných dnech, kdy bolest díky teplému počasí nebyla tak intenzivní.
K firmě FLP jsem se přidal v září 2001. Našel jsem nové odbytiště pro svůj talent, získal nové přátele a vydělal peníze navíc, skvělé! Potom firma představila Forever Freedom, produkt, který udělal průlom v mé pohyblivosti. Užívám 30 ml denně a vlastně už po dvou týdnech jsem zjistil, že zmizela ranní ztuhlost prstů, šíje a zad, a že už více nepotřebuji protizánětlivé tablety, které jsem do té doby používal. Žádné otoky kolen, žádná bolest!
V současnosti užívám téměř všechny produkty: Bee Pollen (včelí pyl) pro energii a proti senné rýmě, Absorbent-C a Ginkgo Plus. Aloe Vera Gelly používám proti výtoku z očí při senné rýmě tak, že trochu nanesu na prsty a vpravím do koutku oka. Používám i užasnou zubní pastu Forever Bright Toothgel, Aloe MPD na mytí čehokoli, Aloe Heat Lotion na bolavé svaly a Aloe Bath Gelée na skvělou relaxační koupel.
Tyto produkty udělaly průlom v mém životní stylu. Šplhám na skály, dělám opět paragliding, jezdím na kole a hraji na bicí jako dřív.
Tony A. 


 

 

KLOUBNÍ PROBLÉMY


Léta jsem provozoval asijská bojová umění. Při jednom turnaji jsem utrpěl zranění obou kolen, které bylo tak vážné, že lékař doporučoval operaci. Odmítl jsem a místo toho jsem se zapsal do kurzu fyzioterapie. Klouby se zlepšily na takovou úroveň, že jsem cítil bolest a nepohodlí jenom ráno, ve studených nebo vlhkých dnech nebo po náročnější mobilitě.
Před třemi lety jsem začal užívat Aloe Vera Gel a Arctic Sea Omega-3. Oba přípravky opět zlepšily kvalitu mého života, a popravdě řečeno, cítil jsem příležitostnou bolest už jen v chladných a vlhkých dnech. V prosinci 2002 jsem přidal nový přípravek Forever Freedom v dávce 60 ml denně. Během tří týdnů se kloubní pohyblivost významně zlepšila a zmizely i bolesti z chladu a vlhka! Po třech měsících mám kolena jako v 15! Musím říci, že nejen má, ale i mnoho mých známých, kteří předtím užívali gel, zaznamenalo zlepšující účinky Forever Freedom na artritidu během velmi krátké doby.
Richard H. 


 

TUHNUTÍ ZAD, POŠKOZENÝ SEDACÍ NERV


Před osmi lety jsem při lyžování spadl na led a poškodil si dvě obratlová lůžka ve spodní části zad. Před čtyřmi lety jsem si nechal problém operativně odstranit, ale následně se velmi poškodil můj sedací nerv. Zažíval jsem tu bolest denně, hlavně ráno. Když jsem měl dobrý den, záda byla jen ztuhlá, ve špatných dnech vystřelovala bolest až hodinu. Nyní používám Aloe MSM Gel už 2 týdny, ráno a večer a jsem schopný ráno vstát bez bolesti a téměř bez ztuhnutí.

Pat A.