PRO BESSINKU JE FREEDOM JAKO ZÁZRAK

picmonkey-collage

Když k nám tahle kráska přijela, měla po operaci ošklivého, velkého nádoru pod krkem. Říkala jsem si fajn, všechno má za sebou a bude dobře. Její zvláštní chůze ovšem říkala něco jiného. Vstávala s pláčem, jakoby ji přední nožky bolely – než se trošku rozběhala. Lehala si velmi opatrně a nemohla ohnout nohy v kloubu. Běhat ani chodit moc nechtěla, jen si tak odpočívala a koukala na svět okolo. Když chodila, opisovala předníma nožkama půlkruhy do stran. Po podrobném vyšetření zjistil veterinář rozsáhlou osteoartrózu. V jejím věku? Má přibližně 4 roky. Velmi nezvyklé. Nevím, co všechno si holčička prožila a čím vším musela projít.

Zachránil ji Freedom. Přírodní gel z ( ne „s“ – to je rozdíl) aloe vera s přidanými chondroprotektivy. Zvětšila se hybnost kloubu, chrupavka, nebo to, co z ní v kloubu zbylo, se díky Freedomu regenerovala a je pružnější, kosti tolik nedřou o sebe a chůze nebolí. Jako bonus pro Bessinku aloe vera posiluje imunitu. Působí také jako přírodní antibiotikum, protialergicky, zmírňuje bolest, má protizánětlivý efekt a působí proti bakteriím, virům a plísním.

Neříkám, že jsme vyléčili osteoartrózu. Říkám, že jsme hodně zpomalili a zpomalujeme její další postup. Díky Freedomu může Bess dnes bez bolesti běhat po loukách, což miluje nesmírně, stačí v lítání po zahradě svým psím kamarádům a už není ten poslední psík, což viditelně zvedlo její sebevědomí 🙂. Je to nepopsatelně nádherný pocit, když ji vidím, jak bez problémů doslova pádí po louce a je to jedno, jestli do kopce nebo s kopce, nic jí nedělá problém. I nožky už klade normálně a nepomáhá si obloukem.

Jistě, na operaci časem bude muset jít, ale domluvili jsme se s odborníky, že se na ni objednáme, až bude mít bolesti. Doufám, že to bude za hodně, hodně dlouho.
Tak nám držte palce a tlapičky.

Zde je odkaz na Freedom, který Bessince tak pomáhá.
A tady je odkaz, jak ho můžete koupit se slevou.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.