Něco málo o mě a jak to všechno začalo ...

Jmenuji se Jana Fridrichová a jsem nadšeným zastáncem, obdivovatelem a propagátorem magické rostlinky aloe vera - Aloe Barbadensis Miller. 

K lásce k bylinkám a k poznání, jakou má příroda sílu, mě vedla moje babička. Chodily jsme spolu sbírat lipový květ a šípky na čaj, dělaly jsme doma med z pampelišek. Na zahradě nám rostla aloe, (ne ale aloe vera -pravá), kterou mi babička potírala rány. Nikdy jsem tomu však nepřikládala nějaký hlubší smysl. Čaj jsem si vypila ráda, protože mi chutnal, ne proto, jaké má účinky. Byla jsem mladá, neměla jsem žádné vážné zdravotní problémy. Měla jsem jen spoustu starostí se životem a jak uživit a zabezpečit svoji rodinu. Na to, zaobírat se svým zdravím, prostě nebyl čas. A prevence? Myslela jsem si - pfff, to není nic pro mě, já to přece vůbec nepotřebuji.

Přišel rok 2005 a všechno se změnilo. Začalo to alergií a díky její „léčbě“ to pokračovalo rakovinou. Přežila jsem. Kdo z vás si něco podobného prožil, tak víte, že se na svět a na život už nikdy nepodíváte stejně. Mnohem víc si všeho vážíte. Po operaci jsem na tom byla zdravotně dost špatně. A tehdy mě právě aloe vrátila do života. A pomohla mi i s dalšími důsledky nemoci.

Začala jsem se o výrobky z aloe vera více zajímat, jak a kdy mohou pomoci, na které nemoci se dá aloe použít. Překvapilo mě, jak jedna obyčejná - neobyčejná rostlinka může mít tak úžasné a různorodé účinky na organizmus. A bez vedlejších účinků.

Najednou se mi otevřely oči. Viděla jsem, že lékaři ve spoustě případů léčí jen důsledek a ne příčinu nemoci. A tak se k nim pacienti musí vracet stále dokola. Zjistila jsem, že používáním antibiotik a superléčiv jsme se dostali až k super nemocem. Že léky sice pomáhají rychleji, ale mají daleko víc hrozných vedlejších účinků. Dozvěděla jsem se, proč tak málo fungují například vitamíny z lékáren oproti vitamínům našim, proč když si koupíte gel z aloe v lékárně, jsou jeho účinky o hodně slabší než účinky našeho aloe vera gelu.

Chci vám předat to, co vím.

Zkušenosti, které jsem za téměř 10 let praxe s výrobky z aloe nasbírala, poznatky o našich výrobcích, které jsem slyšela z povolaných úst lékařů a od zkušenějších kolegů. Abyste i vy měli možnost se rozhodnout a udělat něco pro svoje zdraví. Zdraví totiž máte jenom jedno.

Život je o možnosti volby. Jen musíme mít mezi čím volit. A možnost volby nyní nabízím i vám.

Já už jsem si vybrala…

Teď nastal i ve vašem životě  čas na zázraky …

 

 

 

 

STÁHNĚTE SI HO !

použít obal ebooku

 

Zadejte váš e-mail a jméno a stáhněte si e-book ZDARMA