OBECNÉ DOTAZY

Když je něco "na všechno", bývá ve skutečnosti "na nic"!

Je skutečně neuvěřitelné, jak široké uplatnění při regeneraci zdraví aloe vera gel má. Pochopíme to, když se blíže seznámíme s tímto úžasným darem přírody. Stačí si připomenout, že aloe vera gel je čistě přírodní substancí s vysokou nutriční hodnotou (obsahuje více než 280 mikroživin) a výraznou biologickou aktivitou, podporující zdravou regeneraci buněk. Svými vynikajícími vlastnostmi působí například při vnitřním užívání na vyčištění a ozdravění orgánů trávícího systému, tím k jeho lepší funkci. Tento proces má vliv na vylepšení funkcí dalších orgánů, orgánových systémů a celého těla. Navíc díky přítomnosti tzv. imunomodulátorů dochází při dlouhodobějším užívání k harmonizaci imunitního systému.

Tato "inteligentní" bylina se jeví jako stvořená k tomu, aby na tomto světě pomáhala léčit vše živé - lidi i zvířata. Tisíciletá zkušenost z historie to potvrzuje.

Proč je cena tak vysoká?

Cena v tomto případě skutečně odpovídá vysoké kvalitě výrobků. Do čistě přírodních produktů musí být například zakalkulované náklady na pěstování rostlin (aloe se pěstuje minimálně 4 roky před sklizní) a ruční zpracování v biokvalitě. Toto je nevýhoda oproti výrobkům vyrobených chemickou cestou.

Výrobky FLP mají vysokou kvalitu garantovanou mezinárodními oceněními. Obsahují v porovnání s ostatními největší procento stabilizovaného aloe vera gelu nejvyšší možné kvality. Zkušenosti uživatelů to potvrzují. A v případě produktů pro zdraví to doporučuji dvojnásobně. Navíc má každý zájemce o výrobky FLP možnost získat trvalou slevu 30 % při jejich nákupu -  podívejte se do sekce „Chcete slevu?“

Proč se výrobky FLP neprodávají v lékárnách?

Tvrzení, že pouze v lékárně dostanete garantované zboží, již dávno neplatí. Výrobky FLP jsou jedinečné svoji kvalitou a při jejich doporučování je zvolen a preferován systém přímého prodeje s výhodou dodávky do domu, při kterém se klade důraz na individuální poradenství v rámci zákaznického servisu. Lékárníci za pultem navíc nemohou věnovat svým zákazníkům větší prostor, než jaký obvykle mají. Nám ale můžete zavolat kdykoliv. 

Proč Aloe Gelly (Želé z aloe) štípe?

Hodnota pH aloe vera je nižší než pH naší pokožky. Proto Gelly po aplikaci trochu štípe. Štípání ale po chvíli ustane díky utišujícím vlastnostem aloe vera.

Některé výrobky FLP opatřeny na hrdle ochrannou hliníkovou folií. Může škodit lidskému zdraví?

Ochranné pečeti na výrobcích FLP jsou skutečně vyrobeny z hliníku. Na spodní straně každé takovéto folie jsou však dvě tenké plastové vrstvy, které zabraňují jakémukoli přímému kontaktu výrobků s hliníkem a rovněž zajišťují pevné přilnutí pečeti k hrdlu kontejneru nebo lahvičky. Bez těchto plastových vrstev by hliníková pečeť nemohla plnit ochrannou funkci.

 

Mohou děti dostávat Aloe Vera Gel?

Ano, děti nad 12 let dospělou dávku, tj. až 120 ml. Děti ve věku 6-12 let polovinu dávky pro dospělé a děti od jednoho roku do pěti let jednu čtvrtinu dávky pro dospělé. (Pozn.: v ČR je povoleno používání potravin pro zvláštní výživu většinou až dětem od 3 let věku). 

Jak často a v jakém množství používat aloe vera?

Všeobecně nelze stanovit frekvenci a množství použití aloe vera. Každý z nás je odlišný a proto i dávkování může být naprosto individuální. Přikláním se však k množství 25 ml třikrát denně, při problémech denní dávku zvýšit, nepřekročit však doporučenou denní dávku (viz etiketa) 120 ml. Vždy doporučujeme vyzkoušet napřed případnou alergickou reakci, a to potřením části vnitřního předloktí příslušným přípravkem z aloe. Při alergické reakci (zčervenání nebo bolesti) je záhodno podávat homeopatické dávky v poměru 1: 100 (na 200 ml šálek čaje 2 ml aloe). 

Pokud máte nějaký další dotaz, napište mi na email jana@magickaaloe.cz nebo mi jen zavolejte na mobil: 603 327 352, ráda vám odpovím.