KUDY TEČE, TAM POMÁHÁ :) (BABIČKA MĚLA PRAVDU) – 1.díl

ALOE VERA GEL 2

Babičky mají vždycky pravdu 🙂

aneb ALOE VERA GEL

Moje babička říkávala, že aloe je „na všechno“. Jak to ale věděla? Na některé svoje neduhy aloi vyzkoušela sama a na jiné problémy ji vyzkoušely generace před ní. Jak to asi dělaly celé generace před námi, když nebyl internet, televize ani rádio? Nebyly žádné klinické studie, nebyly žádné testy. A přesto lidé věděli, že heřmánek má protizánětlivé účinky, jitrocel pomáhá hojit rány, kopřiva čistí organizmus a odvar z meduňky je na zklidnění a pro lepší spaní. Předávali si svoje zkušenosti z jednoho na druhého. Nebo se šli poradit s babkou kořenářkou nebo s čarodějnicí z chýše v lese 🙂 . Odedávna.

ZEPTEJTE SE, CO PRO VÁS ALOE MŮŽE UDĚLAT …

Věřte mi, může pro vás udělat hodně. Jsou to generacemi a roky prověřené informace. O léčivých účincích gelu z aloe vera byly napsány stohy knih, články neodborné i odborné zveřejněné v renomovaných vědeckých medicínských časopisech. Léčivou schopnost aloe vera na sobě vyzkoušely miliony lidí.

A víte, v čem se také všichni shodli? V tom, že nejsou známé žádné škodlivé vedlejší účinky.

Například časopis Journal of Traditional and Complementary Medicine v lednu 2015, svazek 5, 1. vydání, ve svém článku potvrdil naše zkušenosti, že gel z aloe vera vám může pomoci při těchto zdravotních problémech – a tady to máte  černé na bílém :

– Podpora imunitního systému

– Onkologické zdravotní problémy

– Čištění organismu od toxických látek

– Infekce

– Záněty tlustého střeva

– Záněty žaludku

– Žaludeční vředy 

– Žlučové a ledvinové kameny

– Kornatění cév

– Cukrovka

– Artritida, artróza

– Revmatismus

– Zácpa nebo průjem

– Hormonální problémy

– Roztroušená skleróza

– Dermatologické problémy

– Lupenka

– Ekzémy

– Dermatózy

– Pásový opar

– Astma

– Alergie

– Cholesterol

– Zlepšení celkového zdravotního stavu

Některé výsledky lékařských testů a studií můžete najít také zde. Do vyhledávače zadejte „aloe vera“ a nemoc, která vás zajímá. Pokud vám angličtina dělá problémy, otevřete si odkaz v prohlížeči Chrome, kde si studii můžete i přeložit.

Vysoce kvalitní Aloe Vera Gel máme v nabídce. Zde se můžete podívat na jeho složení a přečíst si více informací o výrobku. Po otevření stránky si stáhněte PDF soubor s podrobnými informacemi.

Představte si, jaké to bude – pocítit úlevu a konečně se netrápit tím, že vás něco bolí a znepříjemňuje vám život … Nezapomeňte ale, že vždy je třeba konzultovat vaše zdravotní problémy se svým lékařem.

Komentáře

  • Martin 30.07.2016 23:48

    Babičky mívají pravdu. 🙂 Článek zmiňuje, že aloe vera pomáhá při cukrovce. Nevím, jestli je to mezi diabetiky všeobecně známo, ale kdysi provedl Dr. Agarwal rozsáhlou studii na zhruba 3000 diabeticích. Podával jim větší dávky aloe vera gelu společně s vlákninou a výsledkem bylo snížení cukrovky u 94% z nich.

    Třeba ta informace někomu pomůže.

    Martin

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole.