JAK SE ZBAVIT ZÁNĚTU MOČOVÉHO MĚCHÝŘE (BABIČKA MĚLA PRAVDU – 2.DÍL)

aloe BERRY NECTAR SUPER

ANEB CO SE STANE, KDYŽ DO ALOE PŘIDÁTE BRUSINKY – (ALOE BERRY NECTAR)

Přihlaste se, kdo z vás by si už nepřál prožít zánět močového měchýře!!

Ta úleva, když přejde pálivá a řezavá bolest při vylučování, ostrá bolest v podbřišku a neustálé lítání na WC, i když už nemáte vlastně s čím …Někdo navíc trpí záněty močových cest opakovaně. Nezávidím. Problém chronických zánětů močových cest je to, že kromě nepříjemného vlivu na osobní i pracovní život, může vést i k závažnějším zdravotním komplikacím.Pokud se například zánět úplně nedoléčí, může snadno postoupit až k horním močovým cestám, přičemž dlouhotrvající záněty ledvin v mnoha případech končí jejich částečným až úplným selháním. A to nikdo z nás nechce.

V tomto článku najdete radu nejen jak si pomoci v případě, že vás přepadne zánět močového měchýře, ale i jak mu předejít.

Předcházet nemocem.Tolik používaný výraz, který je na každém rohu a visí na každé stránce o zdraví. Proč? Slovy klasika:  „Léčit nemoc je jako začít kopat studnu až ve chvíli, kdy umíráte žízní.“

Pojďme se na to podívat.

Něco víc o brusinkách …

Víte, odkud vlastně brusinky pochází?

Stará indiánská legenda vypráví o brusinkách jako o daru od Velkého ducha. Kytičku brusinek prý přinesla z nebes v zobáčku holubice a upustila ji na vřesovištích na severovýchodním pobřeží Severní Ameriky. O stovky let později se od indiánů dověděli o brusinkách příchozí Evropané. V angličtině dostalo nové ovoce název podle tvaru růžových květů, které osadníkům připomínaly hlavy ptáků jeřábů – crane. Původní crane berry si později zkrátili na cranberry.

Dlouho před příchodem bílých osadníků používali indiáni brusinky nejen k jídlu a barvení látek, ale i na obklady při léčení ran způsobených jedovatými šípy. V 17. století začali noví osadníci používat brusinky při žaludečních obtížích, jaterních problémech, nemocech krevního oběhu nebo nádorových onemocněních.

Pravé velké brusinky rostou na kanadských a částečně i na amerických vřesovištích. A je málo známé, jak se pěstují. Vřesoviště jsou zaplavena vodou, a když se hladina rozčeří, zralé brusinky vyplavou na povrch a lze je snadno sbírat. No, snadno asi ne… Úmornou práci dnes převzaly speciální sklizňové stroje. Brusinky kvetou  koncem června, sklizeň probíhá v září a říjnu.U nás je rostlina brusnice chráněná. V našich podmínkách roste volně velmi zřídka.

Řady vědeckých studií potvrzují jedinečný účinek brusinek :

–         při prevenci a léčbě močových cest

–         zánětech ledvin

–         zánětech močového měchýře – akutní i chronický

–         kvasinkové infekce

–         inkontinenci

–         zánětech prostaty

–         menstruačních potížích

Brusinky jsou jedinečné a nenahraditelné při jakémkoliv urologickém problému. Ať už jde o akutní nebo chronický zánět močového měchýře,  kvasinkové infekce, záněty močových trubic, nachlazení ledvin, správný lékař vám také doporučí zvýšit příjem brusinek. Muže potěší, že brusinky jsou přírodním pomocníkem při problému s prostatatou, u žen zase výborně působí při menstruaci a výrazně tlumí menstruační křeče.

Ale brusinky nepomáhají jen při urologických problémech. Celkově posilují imunitu a chrání tělo před oslabením. Obsah brusinek má také příznivý vliv na jakékoliv chronické onemocnění. Brusinky během léčby zmírňují problémy a zamezují dalšímu oslabení imunity.

A proč jsou tak skvělé? Obsahují velké množství vitamínu C  a obsahují organické kyseliny, antioxidanty a anti-hnilobné látky. Z obsažených kyselin zmíním velký přínos kyseliny elagikové, která přímo a cíleně ničí bakterie, způsobující právě urologické potíže.

 

SPOJILI JSME SÍLU ALOE SE SILOU BRUSINEK

A když do gelu z aloe vera přidáte brusinky – pak spojíte úžasnou sílu účinků aloe vera gelu (v 1.dílu článku) s fantastickými účinky brusinek. A co víc, jak už jsem o této schopnosti aloe psala v e-booku, v kombinaci s aloí pracují brusinky ještě lépe než samostatně.

Jednoduše řečeno, cokoliv co budete užívat společně s aloí, má větší vstřebatelnost a tím i účinnost.

REKAPITULACE

Udělám malý přehled, jak můžete tuto kombinovanou sílu přírody – aloe vera spojená s brusinkami = ALOE BERRY NECTAR – využít. Účinky jsou stejné jako u Aloe Vera Gelu, který ještě navíc zesílí pozitivní působení brusinek na močové ústrojí:

–         podpora imunitního systému

–         onkologické zdravotní problémy

 –         pročištění celého organismu

 –         kornatění cév

 –         infekce ledvin

 –         problémy s prostatou

 –         chronické i akutní záněty močových cest a měchýře

 –         ledvinové a močové kameny – aloe vera je rozpouští

 –         pozitivní působení a zrak

 –         problémy se stolicí

 –         artritida, artróza

 –         vysoký nebo nízký tlak

 –         astma

 –         alergie

 –         dermatologické problémy

 –         hormonální poruchy

 –         cholesterol

 –         roztroušená skleróza

 –         cukrovka 

 Ještě se vrátím k ledvinovým a močovým kamenům. Operace nic nezmění. Jistě, uleví vám od hrozné bolesti. To ano. Ale pokud pak nezměníte nic vy, za pár měsíců jste na urologii znovu. Musí se upravit prostředí v ledvinách a v močovém měchýři, aby se kameny netvořily. A to umí Aloe Berry Nectar.

A jak ho užívat?

Pokud chcete, aby vám Aloe Berry Nectar  pomohl se zdravotními problémy, doporučené užívání je 4- 5x denně 20-25 ml, aby aloe byla neustále v organizmu a mohla napravovat škody. (více o dávkování a také preventivním užívání  gelů z aloe vera čtěte zde)

aloe berry nectar

A tady najdete náš úžasný Aloe Berry Nectar. Kliněte na odkaz a dozvíte se víc. Stáhnout si můžete soubor s informacemi o Aloe Berry Nectaru v PDF.

JEDEN PŘÍKLAD ZE ŽIVOTA – A PROČ NE ZROVNA Z ŘÍŠE ZVÍŘAT?

Malá fenečka dovezená z množírny. Spousty zdravotních problémů. Mezi nimi i písek v močovém měchýři. Nasazený Aloe Berry Nectar – dávkování 4x denně 4ml. Za týden na ultrazvuku nebylo po písku ani památky ….

Babička měla pravdu, když říkala, že aloe je „na všechno“. Měla pravdu téměř vždycky. Škoda, že už si to nepřečte. Měla by radost, že jsem si to konečně připustila. Znáte to, pubertání věk, neměla to se mnou jednoduché. Pravidelně jsem slýchávala – ty už zase lítáš často na záchod? Zase jsi někde nastydla? Neříkala jsem ti, ať se pořádně oblékáš? Nastydnou ti ledviny! Dnes jsem k jejím radám přidala Aloe Berry Nectar, který užívám pravidelně. O tom, jak mě znovu doslova postavil na nohy si můžete přečíst v e-booku, který je zdarma ke stažení.

P.S. : Nezapomeňte, LEPŠÍ JE PREVENCE NEŽ POZDĚ ZAČÍT KOPAT STUDNU !! To znamená, že se těmto zdravotním problémům dá předejít užíváním Aloe Berry Nectaru preventivně.

P.P.S.: Máte zájem přečíst si příběhy lidí se zdravotními problémy a jak jim pomohly naše výrobky? Napište si o ně : jana@magickaaloe.cz

Pokud máte zdravotní problém, konzultujte ho se svým lékařem. Nikdy nevysazujte o své vůli léky předepsané lékařem, i když se rozhodnete užívat výrobky z aloe jako přídavnou léčbu.

ALOE BERRY NECTAR je prevence i řešení vašich „palčivých“ problémů. Řekněte sami, proč se cítit dobře, když se můžete cítit skvěle?  🙂

Komentáře

 • Silvie 02.10.2017 17:50

  Mě brusinky nezabírají, zabrala mi až medvědice v Urosal Lady, který mi doporučila má lékařka. Je to kombinace více bylinek, třeba pomůže i ostatním

 • květa 16.04.2016 14:55

  jak dalece zabrání inkontinenci? Děkuji za odpověď Květa

  • Jana 16.04.2016 15:55

   Dobrý den paní Květo, máte na mysli zabránit – jako prevenci nebo máte na mysli už přímo zdravotní problém? Pokud jste myslela prevenci, je Aloe Berry Nectar vynikající volba. Pokud řešíte stávající inkontinenci, záleží na tom, v čem je její příčina. Příčin může být hodně, stejně tak může být inkontinence akutní (přechodná)– způsobená např. záněty močových cest, užíváním léků, nebo inkontinence chronická (trvalá) – způsobená oslabením svalstva pánevního dna, nebo tlakem dělohy na močový měchýř, úrazem, onemocněním nervové soustavy, atd. Je toho hodně, čím může být způsobená. Co prokázalo vyšetření? Abych Vám mohla správně odpovědět, potřebovala bych podrobnější informace. Paní Květo, pokud byste to nechtěla řešit veřejně, napište mi na e-mail: jana@magickaaloe.cz nebo klidně zavolejte. Hezký den, Jana

Přidat komentář

* Nezapomeňte na povinné pole.