I ZVÍŘÁTKŮM POMÁHÁ ALOE VERA

SIMBA A ALOE

Myslíte, že jen lidé potřebují detoxikovat organizmus? I zvířátka občas potřebují pomoc s detoxikací.

Když ke mně Simba přijela do dočasky, její hovínka byla řídká. Ne průjem, ale také ne klasická zdravá stolice. Krmím kvalitními granulemi, ale změna k lepšímu nenastala.  Její trávení rozhodil k horšímu třeba jen jeden piškotek nebo jiný pamlsek. Takže jsem nasadila klasickou dietu – rýže, rýžový vývar, uvařené kuřecí masíčko – zase žádná změna. Co teď? Na veterinu to nebylo. Tak jsem se rozhodla – nasadím Aloe Vera Gel – detoxikujeme střevo a uvidíme. Navíc jí to posílí imunitu.

A výsledek? Po 3 týdnech se stolice krásně upravila, Simba doužívala 3měsíční kůru a už od té doby neměla problémy s řídkou stolicí 🙂 . Ještě dávkování- Simba vážila 30 kg – dávala jsem 4x denně 15 ml. Mimochodem, vždy když jsem šla pro kanystřík aloe  do ledničky, stála vzorně připravená u kuchyňské linky a těšila se. Aloe vylízala s radostí z mističky. Hafíkům, kteří ho neradi, lze podávat stříkačkou ze strany do tlamičky.

Naše gely z aloe vera (Aloe Vera gel – čistá aloe vera, Aloe Berry Nectar – aloe vera s brusinkami na problémy s močovým ústrojím, Freedom – aloe vera s chondroprotektivy na problémy s klouby, Aloe Bits´n Peaches – aloe vera  s broskví na cévní sytém) pomáhají lidem i zvířátkům. Jsou přírodní, bez chemických přísad, nemusíte se bát je zvířátkům podávat.

Aloe Vera Gel najdete zde v e-shopu.

Máte zkušenosti s Aloe Vera Gelem u zvířátek? Napište mi.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.